1. Prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do dnia 12.04.2016 r. na adres:

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Dział Organizacji Studiów, ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce

WAŻNE ! Koło naukowe może zgłosić maksymalnie 2 osoby/2 artykuły. Jedna osoba z koła naukowego może być autorem/współautorem tylko jednego artykułu.

2. Pełny tekst pracy prosimy przesłać również do dnia 12.04.2016 r., pocztą elektroniczną na adres opiekunów naukowych poszczególnych sekcji:

SEKCJA NAUK HUMANISTYCZNYCH I NAUK SPOŁECZNYCH

dr hab. Adam Bobryk

tel. 600289921, e-mail: adam.bobryk@uph.edu.pl

SEKCJA NAUK EKONOMICZNYCH I NAUK O ZARZĄDZANIU

dr Monika Jasińska

tel. 507677557, e-mail: monika.jasinska@uph.edu.pl,

mgr Maryla Karczewska-Czapska

tel. 607562352, e-mail: maryla.karczewska-czapska@uph.edu.pl

SEKCJA NAUK PRZYRODNICZYCH I NAUK O ZDROWIU

dr inż. Jacek Sosnowski

tel. 606231246, e-mail: jacek.sosnowski@uph.edu.pl

SEKCJA NAUK ŚCISŁYCH I NAUK TECHNICZYCH

dr Agnieszka Prusińska

tel. 600776698, e-mail: agnieszka.prusinska@uph.edu.pl

Objętość artykułu nie może przekraczać 5 stron, a streszczenie posteru 1 strony. Do artykułu należy dołączyć tytuł i streszczenie w języku angielskim (do 10 wersów). Forma pracy powinna odpowiadać wymaganiom określonym w wymogach technicznych (wzór publikacji).

Autor pracy zobowiązany jest do przesłania do Działu Organizacji Studiów w terminie 12.04.2016 r.:

Zgłoszone prace po uzyskaniu pozytywnej recenzji zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych UPH, które uczestnicy otrzymają w trakcie konferencji.

Brak spełnienia powyższych wymagań nie kwalifikuje artykułu do opublikowania w materiałach konferencyjnych.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany sekcji.

3. Wstępny program konferencji:

12.09.2016 r. (poniedziałek) - otwarcie konferencji, obrady plenarne w sekcjach, impreza plenerowa.

Zaproszenia wraz ze szczegółowym programem konferencji prześlemy uczestnikom na adres podany w karcie zgłoszenia.

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt z organizatorem:

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Dział Organizacji Studiów,
ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce,