1. Osoba zainteresowana wzięciem udziału w konferencji zobligowana jest do wypełnienia formularza zgłoszenia dostępnego pod adresem:
    w terminie do dnia 24.05.2024 r.
  2. Pełny tekst pracy prosimy przesłać do dnia 24.05.2024 r., pocztą elektroniczną na adres opiekunów naukowych poszczególnych sekcji:

SEKCJA NAUK HUMANISTYCZNYCH
    I SEKCJA SZTUKI

mgr Maria Długołęcka - Pietrzak
    e-mail: maria.dlugolecka-pietrzak@uws.edu.pl
     SEKCJA NAUK SPOŁECZNYCH mgr Adriana Dróżdż
    e-mail: adriana.drozdz@uws.edu.pl
     SEKCJA NAUK MEDYCZNYCH I O ZDROWIU dr Joanna Kozłowiec
    e-mail: joanna.kozlowiec@uws.edu.pl
    SEKCJA NAUK ROLNICZYCH dr inż. Milena Truba
    e-mail: milena.truba@uws.edu.pl
     SSEKCJA NAUK ŚCISŁYCH I PRZYRODNICZYCH dr Aneta Frankowska - Maciejewska
    e-mail: aneta.frankowska-maciejewska@uws.edu.pl

Objętość artykułu nie może przekraczać 5 stron. Do artykułu należy dołączyć tytuł i streszczenie w języku angielskim (do 10 wersów). Forma pracy powinna odpowiadać wymaganiom określonym w wymogach technicznych.
    Autor pracy zobowiązany jest do przesłania na adres e-mail: kkn@uws.edu.pl w terminie 24.05.2024 r.: Zgłoszone prace po uzyskaniu pozytywnej recenzji zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych UwS.
    Brak spełnienia powyższych wymagań nie kwalifikuje artykułu do opublikowania w materiałach konferencyjnych.
    Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany sekcji.

*
    W ramach sekcji sztuki uczestnik zobowiązany jest do przesłania na adres opiekuna sekcji zdjęcia dzieła sztuki w formacie graficznym źródłowym (.tif, .jpg), rozdzielczość min. 300 dpi oraz opisu dzieła uwzględniającego technikę, rok powstawania, wymiary dzieła, informacje o autorze (dorobek artystyczny), a także krótki tekst dotyczący tematyki dzieła. Przesłane dzieła sztuki zaprezentowane będą podczas wystawy zorganizowanej podczas konferencji. Wszelkie koszty związane z dostarczeniem i odbiorem dzieła leżą na uczestniku konferencji.

3. Koszt udziału w konferencji wynosi :
    WARIANT 1 - 100 zł VAT zw. -
    obejmuje uczestnictwo w konferencji on-line, certyfikat czynnego uczestnictwa (tylko w przypadku prezentacji ustnej swoich badań), materiały konferencyjne
    WARIANT 2 - 150 zł VAT zw. - obejmuje udział w konferencji, certyfikat czynnego uczestnictwa (tylko w przypadku prezentacji ustnej swoich badań), materiały konferencyjne, wyżywienie (obiad, przerwa kawowa)
    WARIANT 3 - 200 zł VAT zw. - obejmuje wariant 2 oraz nocleg w Domu Studenta w dniu 8/9.09.2024 r.
    WARINAT 4 -  250 zł VAT zw. - obejmuje wariant 2 oraz noclegi w Domu Studenta w dniach 8/9.09.2024 r. oraz 9/10.09.2024 r.

Opłatę należy uiścić do dnia 31.05.2024 r. na konto:
    Uniwersytet w Siedlcach, ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce
    Bank PeKaO S.A. o/Siedlce 19124026851111000036563195
    z dopiskiem „XXI Konferencja Kół Naukowych - ... nazwisko i imię uczestnika…””

W przypadku rezygnacji wpłata nie podlega zwrotowi.
    Faktury za udział w konferencji będą wystawiane na nabywcę, po wpływie należności na konto Uniwersytetu i przesłane na adres podany w formularzu zgłoszenia.

Zaproszenia wraz ze szczegółowym programem konferencji prześlemy uczestnikom na adres mailowy podany w karcie zgłoszenia.

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt z organizatorem:

Uniwersytet w Siedlcach, Dział Organizacji Studiów,
ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce,