Drogi Studencie,

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć? 🤔 A może chcesz poznać tajniki przedsiębiorczości od najlepszych w branży? 🌟 Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję!

Już 21 października w godz. 10:00 - 13:00 zapraszamy Cię na Startup Camp organizowany przez Youth Business Poland i Wschodnią Izbę Gospodarczą w Uniwersytecie w Siedlcach, ul. Żytnia 39. 📍 To niepowtarzalna szansa, aby zdobyć wiedzę, nawiązać cenne kontakty i zyskać motywację do działania! 💪

Co na Ciebie czeka?

🎤 Inspirujące prelekcje – Wysłuchaj wywiadu z Władysławem Grochowskim, Prezesem Arche S.A., który podzieli się swoim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu.

🛠️ Praktyczne warsztaty – Poznaj rewolucyjną metodę Lean Startup i dowiedz się, jak skutecznie planować rozwój swojego biznesu.

💬 Spotkania z ekspertami – Zadaj pytania z zakresu przedsiębiorczości i zdobądź praktyczne wskazówki od doświadczonych przedsiębiorców i mentorów.

🤝 Networking – Nawiąż kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości, i poznaj osoby o podobnych aspiracjach.

Prowadzący: Adrian Migoń, CEO Youth Business Poland
Gość specjalny: Władysław Grochowski, Prezes Zarządu Arche S.A.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji przez Evenea. Nie przegap tej szansy – liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISY - https://app.evenea.pl/event/startupsiedlce/

🔗 Więcej informacji o programie inkubacyjnym: [Startup Siedlce] - https://www.startupsiedlce.ybp.org.pl/index.php

Organizatorem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, a realizowany jest przez Fundację Inkubator Technologiczny i Wschodnią Izbą Gospodarczą w Siedlcach.

"Startup Siedlce. Inkubacja Akademicka” to nowatorski program inkubacyjny skierowany do studentów i doktorantów z podregionu siedleckiego. Celem programu jest zdobycie wiedzy, nowych metod i umiejętności oraz umożliwienie uczestnikom współpracy ze środowiskiem akademickim, biznesowym i lokalnym, które pomogą odnieść zawodowy sukces.

Zadanie jest dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

startup siedlce 1200x628 4 2