Studenci

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych rozpoczyna kolejną — dwudziestą szóstą edycję Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej w obszarach: problemy pracy, polityka społeczna oraz prawo pracy i zbiorowe stosunki pracy.

Celem konkursu jest zwiększanie zainteresowania studentów szkół wyższych oraz doktorantów problemami pracy i polityki społecznej oraz upowszechnianie wiedzy w tych obszarach, a także ujawnianie i promowanie talentów.

Corocznie z kilkunastu ośrodków naukowych zgłaszane są najlepsze prace magisterskie i doktorskie, które Komisja Konkursowa kieruje do recenzji do ekspertów z danego obszaru. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się podczas uroczystej Gali, tradycyjnie
obejmowanej Patronatem Honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Gala XXVI edycji będzie połączona z panelem dyskusyjnym z udziałem laureatów oraz prezentacją ich prac.

W załączeniu przekazuję materiały informacyjne z uprzejmą prośbą o ich spopularyzowanie na uczelni, w tym m.in. w elektronicznych kanałach komunikacji. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w konkursie.

Z wyrazami szasunku
Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych