23 maja 2024 r. JM Rektor UwS gościł w Pałacu Ogińskich reprezentację studentek Uniwersytetu w Siedlcach, które w miniony weekend w Katowicach wywalczyły III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w siatkówce kobiet.W spotkaniu wzięli również udział: Pani Małgorzata Kupisz - członek zarządu Klubu Nike Węgrów, Pan Robert Kupisz - trener Klubu Nike Węgrów oraz dr Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska - dyrektor uczelnianego Centrum Sportu i Rekreacji.Rektor złożył serdeczne gratulacje i wyraził wielką dumę z tak wielkiego sukcesu sportowego studentek UwS, życząc tym samym dalszych wysokich wyników w kolejnych rozgrywkach. Podziękowania za wytężoną pracę skierował też do zespołu trenerskiego i władz Klubu Nike Węgrów, z którym Uniwersytet stale współpracuje.

Cała społeczność akademicka dołącza się do tych gratulacji! Brawo Dziewczyny!