3 października 2024 r. Centrum Współpracy Międzynarodowej zorganizowało Welcome Day dla studentów, którzy w ramach Programu Erasmus+ rozpoczynają naukę w Uniwersytecie w Siedlcach w semestrze zimowym 2024/2025.

Studentów przywitał JM Rektor prof. dr hab. Mirosław Minkina, który życzył naszym gościom wielu ciekawych doświadczeń edukacyjnych i związanych z poznawaniem Polski i Polaków. W spotkaniu uczestniczyli Prorektor ds. innowacji i współpracy dr hab. profesor uczelni Malina Kaszuba, Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej dr Agnieszka Dybowska oraz Wydziałowi Koordynatorzy Programu Erasmus+.

Następnego dnia studenci udali się na wycieczkę Siedlce City Tour, aby zaznajomić się z  historią, kulturą i lokalnymi zabytkami miasta.

Studentom życzymy wielu sukcesów w nowym roku akademickim!