Konferencja MANAGEMENT 2024 "Wyzwania dla rozwoju współczesnych organizacji" odbyła się w dniach 23-24 września w pięknym Dworze Mościbrody w Siedlcach. To już siedemnasta edycja! Cieszy nas bardzo, że wydarzenie rokrocznie cieszy zainteresowaniem i przyczynia się do coraz większego sukcesu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz naszym partnerom – APIS, Honda i Polmos. Wasze zaangażowanie i pasja sprawiły, że te dwa dni były pełne inspirujących wykładów, ciekawych dyskusji i wartościowych kontaktów. Podziękowania kierujemy również do władz rektorskich oraz dziekana wydziału nauk społecznych za oficjalne otwarcie konferencji i nieocenione wsparcie.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność, przychylność i zaangażowanie. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji MANAGEMENT!